2021 Aplikačné programovanie v C++

Prednáška aj cvičenia budú na platforme Teams, plánujeme ju nahrávať, tak ak niekto máte voči tomu výhrady, tak prosím dajte vedieť, aby sme to vedeli vyriešiť. Tešíme sa na vás o 15:00, ak by sa niekomu nešlo pripojiť, tak mi potom napíšte mail, budem to priebežne monitorovať.

Kód do tímu je hrij3wk, myslím, že ľudom z Matfyzu to nepôjde priamo, takže ma prosím kontaktujte na aký mail vás mám pridať.

Minulý rok sme používali MS Teams, takže by to malo byť funkčné.


Pridal som do AiS pre študentov FIIT miesto odovzdania. Dúfam, že je to dobre, ak nie kontaktujte nás prosím čím skôr.

V piatok 1.10.2021 som sa informoval ako ďalej s výučbou a vraj ideme ďalej online, takže uvidíme sa v pondelok na teamse.

Ako som hovoril na cvičeniach, skúste si skompilovať tento programík, ak to nepojde, tak nam dajte vedieť a pripojte aj ako kompilujete a aj výstup kompilátora.

Druhá prednáška je na online, keďže možno nemáte všetci prístup k MS Teams so stuba kontom, tak som prednášky umiestnil aj sem https://1drv.ms/u/s!AiAxdxnFcxaAhdgTo8KaERzGdkp4xw?e=C6Mg7I (link expiruje na konci januára 2022).

Prvá prednáška je v sekcií prednášky. Je tam aj záznam, je celkom v nízkom rozlíšení a za to sa ospravedlňujem. Nie som úplne spokojný z platformou Google Meet. Skúsime niečo iné budúci týždeň.

Nasledujúci utorok (21.9.2021) cvičenia nebudú.

Bratislava sa od budúceho týždňa dostane do oranžovej fázy covid automatu, tak minimálne dva týždne bude nás predmet dištančne. Práve pozeráme aké máme možnosti on-line prednášok. Sledujte prosím túto stránku, najneskôr v pondelok 20. 9. 2021 sa tu objaví spôsob ako sa prihlásiť na prvú prednášku o 15:00.

Vitajte na stránke predmetu

Tento rok máme prednášky v pondelok o 15:00-16:50 v miestnosti -1.65 (Aula Minor) na FIIT STU, a cvičenia v troch termínoch o 14:00, 16:00 a 18:00 v miestnosti 4.46 (ESET Lab) taktiež na FIIT STU, dĺžka cvičení bude cca 1,5hod.

Kontaktný email je cpp@eset.sk (tu máte najväčšiu šancu rýchlej odpovede)

Prednášky bude mať Peter Koscelanský.

Cvičenia bude viesť buď Lukáš Manduch, alebo Peter Koscelanský.